Projektne aktivnosti
Aktivnosti u sklopu projekta "Samostalan život osoba s invaliditetom uz pomoć osobnih asistenata"

Danas 3. prosinca se obilježava Međunarodni dan osoba s invaliditetom, a povijest obilježavanja seže u listopad 1992. godine kada je Glavna skupština Ujedinjenih naroda na zajedničkoj sjednici, održanoj radi obilježavanja Desetljeća osoba s invaliditetom (1983. – 1992.), usvojila rezoluciju kojom je taj dan  proglašen Međunarodnim danom osoba s invaliditetom.

projekt

 Društvo doro provodi projekt pod nazivom "Doro i osobni asistenti u fazi III" koji je nastavak projekta "Samostalan život osoba s invaliditetom uz pomoć osobnih asistenata". Projekt je u potpunosi financiran sa bespovratnim sredstvima EU potpore. 

Putem projekta osigurali smo pomoć 8 osoba sa najtežom vrstom i stupnjem invaliditeta. 

Kroz projekt pomažemo osobama s invaliditetom u svakodnevnom životu, odnosno u svakodnevnim zadacima koje samostalno nisu u mogućnosti obavljati. 

29c18506 c899 452f 808a 4efbcd78c39d

WhatsApp Image 2021 06 07 at 10.50.12

WhatsApp Image 2021 07 15 at 12.18.22

 

Pin It
Društvo DORO koristi kolačiće kako bi vam osigurali bolju funkcionalnost stranica.
Odaberite gumb za više informacija ili „Prihvaćam“ za nastavak pregleda i korištenja stranica.