Projektne aktivnosti
Aktivnosti u sklopu projekta "Samostalan život osoba s invaliditetom uz pomoć osobnih asistenata"

Sukladno uputama nadležnih tijela, prošli tjedan žene zaposlene u projektu „Razvoj usluga osobne asistencije za osobe s invaliditetom – FAZA II“ , te ostale žene zaposlene u udruzi opskrbile su korisnike lijekovima i hranom, a Društvo Doro je ženama osiguralo mjere zaštite - maske i rukavice. 

90519986 3248039508556689 1548303154355896320 n

S obzirom na preporuke kriznog stožera "ostanite doma" - učinile su tako!  Ne ugrožavaju svoju sigurnost i sigurnost korisnika - djeluju putem telefona, razgovaraju sa korisnicima, prate njihovo zdravstveno stanje i dostavljaju neophodne namirnice i lijekove. Po potrebi uz maksimalnu zažtitu provode osobnu higijenu korisnika, te njihovog doma. Zajedno sa projektnim timom, procjenjuju što je stvarno HITNO da sebe niti korisnike ne izlažu opasnosti i riziku zaraze virusom COVID-19. 

Svi korisnici su dobili pisane upute kako da zaštite sebe i smanje mogućnost zaraze virusom COVID-19. 

Pranje ruku

Pin It
Društvo DORO koristi kolačiće kako bi vam osigurali bolju funkcionalnost stranica.
Odaberite gumb za više informacija ili „Prihvaćam“ za nastavak pregleda i korištenja stranica.